2016 Gelin çiçek modelleriSponsorlu Bağlantılar

Bir gelinin olmazsa olmazı sizin de bildiğiniz gibi gelin çiçeğidir. Çiçeksiz gelin olmaz. Eskilerden beri bizde bir gelenek haline gelen bu durum, günümüzde de devamlılığını sürdürmekte ve modaya en uygun halde tasarlanmaktadır.

Tasarımcıların elinden çıkan, gelin çiçeği modelleri 2016 oldukça soft renklerden oluşurken, modelden modele de farklılık gösterebiliyor. Seçeceğiniz çiçek;  gelinliğinize, duvağınıza, saçınıza ve makyajınıza uyum gösterecek nitelikte olmalıdır.

Gelinliğiniz, saçınız ve takılarınız sadelikten yanaysa bu tabloda bir patlama eksik demektir. Bu da demek oluyor ki gelin çiçeğiniz tam bir renk cümbüşünden oluşmalıdır. Özellikle kır düğünü tercih ettiyseniz elinize alacağınız çiçekler canlı çiçek bile olabilir. Kırmızı, mor ve beyaz güllerin arasına serpiştirilmiş taze mevsim çiçekleriyle yapılan süslemeler sizi daha etkileyici kılacaktır.

Eğer gelinliğiniz, saçınız ve makyajınız birbirine orantılı şekilde çarpıcı bir duruş yarattı ise de gelin çiçeğiniz olabildiğince sade ve soft olmalıdır. Her yerden bir patlama görsel bir karmaşaya neden olur. Bunun için yapmanız gereken tek şey, hafif renklerle bezenmiş bir gelin çiçeği modeli olmalıdır.

Son olarak gelinliğiniz ve saçınız sade, makyajınız biraz pastel renklerden yapılmış ise, gelin çiçeğiniz makyajınızla örtüşecek biçimde, canlı renklerle harmanlanmış bir buket olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında