2016 Midi Gelinlik TrendiSponsorlu Bağlantılar

Midi gelinlikler çok sık tercih edilen gelinlikler değildir. Alışılanın dışında olan midi gelinlikler hoş bir görüntüyü de oluşturmaktadır. Ancak midi gelinlikler kullanılması zor olan gelinliklerdir. Midi gelinliklerin tercih edilmesi için midi gelinliğe uygun olan bir fiziğe sahip olmalısınız.

Midi gelinlikler etek boyundan ötürü boyunuzu kısa gösterecek bir etkiye sahiptir. Bunun için de midi gelinlik tercih etmeniz için mutlaka bacak boyunuzun uzun olması gerekmektedir. Bacak boyu kısa olan bayanların midi gelinlik tercih etmesi halinde boyunuz olduğundan daha kısa görünecektir.

Midi gelinlikler riskli olduğundan tercih edildiğinde doğru kombin yapılması da çok önemlidir. Midi gelinliklerle doğru kombin yapmak için ilk şart ayakkabı seçimidir. Çünkü bantlı ya da ipli ayakkabılar boyu kesecektir. Ancak doğru ayakkabı tercih etmek boyunuzun da daha uzun görünmesini sağlayacaktır. Özellikle stiletto tercih etmeniz boyunuzu uzun gösterecektir.

Midi Gelinlik Nasıl Kombinlenir?

Midi gelinlikler klasik gelinliklerden farklıdır. Bunun için de çok farklı şekillerde kombinlenebilir. Midi gelinlikler kombinlenirken bir tarz belirlenmeli ve kombin de buna göre yapılmalıdır.

Daha salaş ve rahat bir görüntü istiyorsanız spor ayakkabı ve zincirli bir kolye tercih edebilirsiniz. Ancak daha klasik bir kombin yapmak istiyorsanız sert yapıda eteğe sahip olan bir gelinliği tüllü şapkalarla tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz küçük şapkaları sıkı bir topuzla birlikte kullanmalısınız. Ancak tüllü eteğe sahip olan gelinliklerde duvak tercih edebilirsiniz.

Gelinlik Modelleri Tesettür

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında