2017 Balık gelinlik modelleri ve fiyatlarıSponsorlu Bağlantılar

Gelinlik modelleri arasında bayanları en zarif gösteren model balık gelinlik modeli belki de. 2017 balık gelinlik modelleride yine önceki yıllarda olduğu gibi oldukça popüler. 2017 gelinlik modellerinde sadelik ve farklı olmak ön planda.Özellikle normal bir bayan boyundan biraz daha uzun olan bayanlarda oldukça güzel duran bu modelle tüm bakışların üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz. Sadelik arayan bayanlar için de tavsiye edebileceğimiz balık gelinlikler zarafetinizle birleşince göz kamaştıran bir görüntü sergileyecek. Şıklıkla sadeliği bir arada vermeyi başaran bu model size kendinizi çok iyi hissettirecek.

Son zamanlarda sıklıkla kullanılan danteller gelinlik modellerinin de vazgeçilmezleri arasında yer aldı. Göğüs kısmında veya etek bölümünde bolca tercih edilen danteller, askı olarak da kullanılınca enfes bir görüntü elde etmenizi sağlayacak. Eğer omuzlarınıza güveniyorsanız V yaka bir model ya da sadece askılı bir modelle güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Yok hiç askı kullanmak istemiyorum diyorsanız da transparan yaka balık gelinlik modellerinde oldukça şık duruyor. Güzel bir saç topuzuyla veya sadece maşa ile dağıtılmış saçlarla balık gelinlik modellerini daha da canlı hale getirmek sizin ellerinizde. Dantelin yanı sıra tüllerle de süsleyebileceğiniz gibi ışıltılı taşlarla da farklı bir kombin oluşturabilirsiniz. Tabi takacağınız bembeyaz inci küpeler ve kolye ile de bu kombini

tamamlayabilirsiniz.  Bu modeli özellikle gece elbiselerinde tercih eden bayanlar düğünlerinde de mutlaka tercih ediyor. Eğer sizin de fiziğiniz müsaitse ve kendinize güveniyorsanız mutlaka balık gelinlik modelini tercih etmelisiniz. 2017 balık gelinlik fiyatları diğer modellere göre biraz daha pahalı olsada şıklık ve zerafeti ile herkesin hayran kalacağı bir gelin olabilirsiniz. 2017 yılına damgasını vuracak balık gelinlik modelleri galerilerini inceleyebilirsiniz.

 

Mobilyaya Bakış

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında