2017 Damatlık TrendleriSponsorlu Bağlantılar

 

Yıllardır hayalini kurduğunuz kadını buldunuz, ona harika bir evlenme teklif ettiniz ve düğün hazırlıkları başladı. Müstakbel eşiniz gelinlik telaşına düşmüşken siz de damatlık seçimini hafife  alıp son haftalara bırakma hatasına düşmeyin. Erkekler de artık birbirinden şık ve çeşit çeşit damatlık modellerinin rüzgarına kapılmış durumda. Kimileri bembeyaz bir damatlık tercih ederken kimileri de beyaz ceket ve siyah pantolonun zarif şıklığını bir araya getirmeyi tercih ediyor.

 

2017 kış sezonunun gözde damatlık modelleri arasında özellikle beyaz ceket üzerine siyah düğme detayları ve vatkalı yakalar yer alıyor. Kış düğünü yapacaksanız yelek giyerek klasik bir şıklık yakayabilir, tercihiniz yelekten yana değilse saten kemerlerle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Siyah smokin, kahverengi saten kemer ve aynı renk papyon şık bir öneri olabilir.

 

Gelinlikte olduğu gibi elbette damatlıkta da aksesuarlar oldukça önemli. Kol düğmeleri ve saat şık bir damadın ayrılmaz parçalarıdır. Papyon kullanmayı tercih edebilir ya da özel tasarım kapalı yaka gömleklerden alabilirsiniz.

 

Şıklık konusunda geline taş çıkarmak isteyen erkeklere son bir önerimiz daha var; Klasik ceket yerine son zamanların trendlerinden arkası uzun modelleri tercih edebilirsiniz. Elbette ayakkabı seçimi de önemli. Bu noktada dikkat etmeniz gereken hem şık hem de uzun saatler ayakta kalacağınız düğün gününüzü kabusa çevirmeyecek bir model seçmek. 2017 damatlık fiyatlarına gelirsek bütçenize göre 300 liradan başlayıp 2 bin liraya kadar geniş bir yelpaze mevcut. Ve önemli bir hatırlatma, düğünden sonra da takım elbise olarak giyerim deyip şıklığınızdan taviz vermeyin. Unutmayın, yalnızca bir kez evleneceksiniz.


Gelinlik Modelleri Tesettür

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında