2017 Kışlık Gelinlik ModelleriSponsorlu Bağlantılar

Genç kızların hayali olan beyaz gelinlik 2016 yılının yarı sezonunda 2017 kışlık gelinlik modelleri çıktı. Herkesin farklı beğenisine göre tasarım yapılan gelinlikler de son dönemin gelinlikleri ile sizde farkınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

2017 kışlık gelinlik modellerini arıyor ve size yakışan gelinliği bulmak için yapacağınız güncel kataloglara göz atmak. Alman gelinliği olarak adlandırılan sadeliği yakalayabilirsiniz. Üzerine nakış yapılarak sade bir şıklık oluşturmanız mümkün. Gelinlikte son modalardan bir diğeri ise farklı tasarımları ile gözü dolduran dışı dantelli, içi uçuk pembe tasarımı ile sıradanlığı sevmeyenler için büyüleyici bir gelin olma fırsatı sunmaktadır. Dekolteyi sevenler için sırttan V şeklinde gelip,  düğme ile birleşen, eteğinde ki tül ve belinde ki dantel detayları ile şık bir gelin olabilirsiniz. Son zamanların tercih edilen tasarımı olan balık gelinlik modellerinde üzerine işlemeler yaptırabilir ve kuyruk detayı ile göz doldurabilirsiniz. Uzun boylu gelin adayları için çok fazla tercih edilmektedir.Ufak detay ile şıklık yakalamak isterseniz askılı modellere de göz atmalısınız.  Askının dantel detay olması, etek ucunda el işlemesi ile büyüleyici güzelliğe sahip olacağınız kesin. Kat kat duran etek modelleri seviyorsanız bu sevginizi belden sargı şeklinde gelen model ile birleştirebilirsiniz. Üstelik oldukça hafif ve rahat olması bir çok gelinliğe göre ezber bozmaktadır.

2017 kışlık gelinlik modellerinde kullanabileceğiniz çiçek desenli gelinlikler ile şıklığın yanında rahat yürüyüşü ile de dikkat çekmekte.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında