2017 Mini Gelinlik Modelleri Nasıl Kullanılır?Sponsorlu Bağlantılar

2017 Mini Gelinlik Modelleri Nasıl Kullanılır?

Mini gelinlikler 2017 yılının en trend gelinlikleri arasında bulunmaktadır. Mini gelinlikler hem fiziği ortaya tam anlamıyla çıkaracaktır. Hem de modern bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır. Mini gelinliklerle hoş görünmek için özel ve güzel kombinler yapmanız da çok önemlidir. Peki, 2017 mini gelinlik modelleri nasıl kullanılır?

Mini gelinliklerle ayakkabı seçimi: Mini gelinliklerde ayakkabı tam anlamıyla açıkta kalmaktadır. Bunun için de ayakkabı seçimi ekstra önem taşımaktadır. Mini gelinliklerle tercih edeceğiniz ayakkabılar mutlaka zarif bir görünümde olmalıdır. Kaba görünümlü ayakkabı tercihlerinden uzak kalmalısınız. Mini gelinliklerle özellikle stiletto tercihi hem bacak boyunuzu olduğundan daha uzun gösterecektir. Hem de bacaklarınızın daha ince görünmesini sağlayacaktır.

Mini gelinliklerle duvak seçimi: Mini gelinliklerle duvak seçimi yapmakta çok önemlidir. Mini gelinliklerle mini duvaklar tercih edebilirsiniz. Ancak mini duvaklar yerine uzun yeri sürüyen duvak tercih etmeniz daha iyi bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır. Ne kadar çok sadelikten yana olursanız olun, gelinlik mutlaka gösteriş ve doluluk istemektedir. Bunun için de mini gelinliklerle uzun duvak tercih etmek en doğru olanıdır.

Mini gelinliklerle saç modeli tercihi: Mini gelinlikler her zaman için klasiğin dışında olan çok gösterişli olmayan parçalardır. Mini gelinliklerle saç modeli tercihi yapmakta çok önemlidir. Mini gelinliklerde topuz gibi sıkı saçlar tercih etmek yerine, dalgalı ve salaş saç modeli tercih etmek en doğru olanıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında