2017 Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik ModelleriSponsorlu Bağlantılar

Önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri 2016 da olduğu gibi 2017 de en gözde modeller arasında yer almakta. Mini gelinlik yerine daha rahat ve daha şık görünmek isteyenler arasında tercih edilen model olarak yer almaktadır.

Mini gelinlik modelleri yerine bu model ile daha şık olacağına inananların tercih ettiği oldukça şık tasarımlar mevcut. Kuyruk kısmında tül detaylara ön kısmında ise dantel detaya yer verebilirsiniz. Ya da tamamen dantel gelinlik seçimi yapabilir, elbise şeklinde ancak küçük detaylar ile göz kamaştırmanız mümkün. Elbise modasını gelinliklere taşıyan gelinlik tasarımcıları, straplez gelinlik modellerinin önü kısa arkası uzun gelinlik modellerinin gelin adayları tarafından en çok tercih edilen model olduğuna değinmektedir. 2016 modasının gözdesi bu ürün 2017 de de en çok tercih edilen ürün olarak en üst sırada karşımıza çıkmaktadır. Danteli sevenler için kol ve üst kısmı dantel detaylı, alt kısmı ise kabarık tül şeklinde ve tabi ki de önü kısa arkası uzun model olması sizi şık gösterecektir. Çocuk yaşlarda başlayan gelinlik hayalleri sizi moda ve kafanızda ki düşünceler ile birleştirip hayalinizde ki gelinliğe yönlendirmektedir. Hayalinizde ki tasarımları, gelinlik modacıları ile paylaştığınız takdirde size uygun modeller gösterecektir ya da özel dikim seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri istediğiniz detaylar ile hayalinizde sınır tanımamakta ve en güzel ve zarif gelin olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında