2017 renkli gelinlik modelleri ve fiyatlarıSponsorlu Bağlantılar

En fazla düğün ve nikâhın olduğu dönemler ilkbahar – yaz dönemleridir. Evlenmek isteyen çok sayıda çiftin özellikle bu dönemi seçmelerinin nedeni genelde hava koşulları ve diğer kişilerin kolayca katışımını sağlamaktır. Söz konusu gelin adayları hazırlık döneminden sonra yoğun bir hazırlık dönemine girerler. Değişiklik isteyen gelinler renkli gelinliklere yönelmekte ve hayatlarının önemli günlerine bu sıra dışı gelinlik modelleriyle girmektedirler. 2017 renkli gelinlik modelleri ve fiyatları geçen sezonun da etkisiyle üzerine yeni modeller eklenerek varlığını devam ettirir. Beyaz ve siyahın mükemmel uyumlu olduğu gelinlikler, krem rengi ve yavruağzı tonlarda olanlar, mavi ve sarı gelinlikler ve daha birçoğu adaylarını beklemektedir.

Renk ve dantel detaylı gelinlik modelleri fiyat açsından değişmekle beraber işleme ve renk kullanımı durumuna göre farklı ücretlendirilebilmektedir. 2017 renkli gelinlik modelleri ve fiyatları alıcılarını zorlamayacak şeklide ödeme planına dâhil edilmiştir.

Gökkuşağı renklerinin tülle buluştuğu gelinlik modelleri önümüzdeki sene oldukça beğeni toplayacağa benziyor. Rengârenk 2017 renkli gelinlik modelleri ve fiyatları şık topuzlarla ya da saç modelleriyle beraber tasarlandığında oldukça sıra dışı ve güzel bir görünüm ortaya çıkıyor. İsteğe göre renklerle uyumlu çanta ve ayakkabı ile çiçeklerle de gelinlik bütünüyle tamamlanabiliyor. Renk seçiminde her zevke göre çeşitleri 2017’de de görmek mümkün… Geriye sadece gelinlerin kendilerine uygun seçimi yapmaları kalıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında