2017 Transparan Gelinlik ModelleriSponsorlu Bağlantılar


Vücuduna güvenen gelin adaylarının tercih edebileceği transparan gelinlik modelleri, düğün ya da nikahında şık ve farklı görünmek isteyenlerin tercih edebileceği seçim olarak karşımıza çıkmakta. Transparan gelinlikte farklı detaylar ile birleştirip çıkarma yapabilirsiniz. Düğün de prenses gibi olmak istiyorsanız ve sonrasında bir kokteyl parti yapacaksanız etek kısmı çıkarılabilen gelinlik tercihiniz olabilir. Böylelikle eğlencenizin tadını kabarık eteğinizden kurtularak çıkarabilirsiniz.

2016 yılında moda olduğu gibi 2017 yılında da Transparan gelinlik gösterişi seven gelin adayları tarafından tercih edilen model olarak yerini almaktadır. İsterseniz elbise şeklinde tasarımları tercih edebilir, balık tarzı etek ve tamamen dantelden oluşan gelinlik, fiziğine güvenen gelin adayları tarafından oldukça şık ve zarif gösterecek bir model olarak vitrinlerde boy göstermektedir. Asil bir gelin olmak istiyorsanız ufak detaylar da yer verilen transparan ile sağlamanız mümkün. Transparanı istediğiniz bölgede verebilirsiniz. Sırt, bel, bacak olarak tercih yapabilirsiniz. Yalnızca bir bölgede dekolte verip geri kalan kısmını farklı bir şekilde tasarlamanız da mümkün.

Transparan gelinliklerde ince nakış şeklinde detaylara da yer verebilirsiniz. Arzu eden gelin adayları için göğüs kısmından bel kısmına kadar ince nakış detayları ile belinizi olduğundan daha ince gösterebilirsiniz. Boyundan iple bağlı modeller ise transparan gelinliklerde tercih edilmektedir. Bu kısımları istediğiniz takdirde taş ile süsleyebilir, şık ve asil bir gelin olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında