2017 trend gelinlik modelleriSponsorlu Bağlantılar

2017 trend gelinlik modelleri yine göz alıcı işlemeler ve danteller ile gözümüze çarpıyor. Gelinlik modellerini belirleyen 2017 koleksiyonlarında birbirinden şık ve dikkat çekici tasarımlarla karşılaşabilirsiniz. Gelinlik moda evi ve markaları 2017 koleksiyonlarını tanıtmaya başladı bile. Tanıtımlardan gördüğümüz üzer; 2017 yılında işlemeler ve danteller yoğunlukta kullanılacak.

Dantelli Gelinlik Modelleri

2017 trend gelinlik modelleri arasında yer alan danteller en şık ve zarif görünmenizi sağlıyor. Fransız dantelleri ile özenle işlenmiş gelinlikler kusursuz bir görünüm oluşturmanız için yardımcı oluyor. Zarif danteller üzerine yapılan inci ve taş işlemeleriyle de dikkat çekici bir görünüm sergileniyor.

İncili Gelinlik Modelleri

İnci beyazı renginde, inci işlemeleriyle oluşturulan gelinlik modelleri, 2017 trendleri arasında dikkat çekmeyi başarıyor. Hem zarif hem de göz alıcı bir şıklık hayal ediyorsanız, abartılığı olmayan incili gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.

Swarovski Taşlı Gelinlik Modelleri

Gelinliğin dikkat çekiciliğini yoğun biçimde arttıran swarovski taşlar bu yıl da trendleri belirlemeye yetiyor. Çeşitli kesimleri ile gelinliklerin üzerinde olağan üstü bir ışıltı gerçekleştiren bu taşlar ile düğün günü tüm gözler üzerinizde olacak. Gelinliğin dikkat çekiciliğini arttıran taşlar, inci ve danteller ile birlikte kullanıldığında ise bambaşka bir şıklığı göz önüne seriyor. Taş işlemeleri kabarık veya sade olan her tipte gelinlik modeli üzerinde tercih edilebilmektedir. Kabarık gelinliklerin büstiyer kısmında yoğunluklu olarak tercih edilirler.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında