2018 Gelinlik Ayakkabısı ModelleriSponsorlu Bağlantılar

 

Düğün günümüz şüphesiz hayatımızın en önemli ve unutulmaz günlerinden biri. Sizde hayalinizdeki düğün için uygun damat adayını bularak işe başladınız, evlilik kararı aldınız, aileler tanıştı derken düğün hazırlıklarına başlandı. Sanırım en zoru gelinlik seçmektir ancak bu zorlu aşamayı atlattınız ve şimdi gelinliğinizi şıklığınıza şıklık katacak aksesuarlar ve tabii ki ayakkabı ile tamamlamanız gerekiyor. İşte tam bu noktada yardımınıza koşmak üzere ayakkabı seçerken dikkat edilmesi gerekenleri ve 2018 gelinlik ayakkabılarının öne çıkan özelliklerini sizler için derledik.

 

Öncelikle gelin ayyakkabısı seçerken temel belirleyici etkenler düğününüzün konsepti yani düğünün yapılacağı mekan ve gelinlik modelinizdir. Eğer açık havada bir kır düğünü planladı iseniz tercihiniz açık, cıvıl cıvıl ama kalın topuklu ya da topuksuz modellerden yana olmalıdır. Karların içinde yapacağınız romantik bir düğün içinse tam tersi kapalı modelleri tercih etmelisiniz ki ayaklarınızı sıcak tutsun. Düğününüz için seçiminiz açık havadan yana değil şık bir salondan yana ise salon düğünlerinin vazgeçilmezi iddialı stilettolardır. Ancak stiletto seçerken ayağınıza tam uygun ve ergonomik olmasına dikkat edin ki oldukça yorucu geçecek düğün gününüzün sonunda ayakalarınız şişmiş ya da su toplamış olmasın.

 

Gelelim 2018 gelinlik ayakkabılarının öne çıkan özelliklerine. 2018 gelinlik ayyakbılarının gözdesi yıllardır olduğu gibi yine stilettolar. Beyaz rengin yanında bu yıl gelinlik ayakkabılarında farklı renkler de tercih ediliyor. Rengarenk gelin ayakkbılarının şıklığına şık taş detaylar, tül ya da dantel işlemeler eşlik ediyor. Siz de düğününüzde hem şık hem de rahat olmak istiyorsanız tavsiyelerimizi aklınızın bir kenarında tutabilirsiniz.

2018 Trend gelin ayakkabısı modelleri

Gelinlikmodelleritesettur.com

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında