Aysira gelinlik modelleri 2017Sponsorlu Bağlantılar

Aysira gelinlik modelleri 2017 her yıl olduğu gibi bu yıl içinde de en çok tercih edilen gelinlik markası olmayı başarıyor. Türkiye ve Avrupa’da hizmet veren Aysira markasının geniş model seçenekleri arasından kendiniz için en uygun gelinliği tercih edebilirsiniz.

Aysira gelinlik markası, bayanların şık görünmesi için her ayrıntının özenle düşünüldüğü koleksiyonlar hazırlamaktadır. Her yıl yaz, kış ve bahar ayları için özel modellerin yer aldığı kreasyonlarını tanıtmaktadır. En iyi moda tasarımcılarının yer aldığı Aysira ekibi, rüyalarınızdaki gelinliğe kavuşabilmeniz için özenle çalışmaya devam etmektedir. Türkiye’de en çok tercih edilen gelinlik markalarından biri olan Aysira, yoğun talep üzerine Avrupa’nın bir çok şehrinde de hizmet vermeye başlamıştır. Aysira markası hem açık gelinlikleriyle hem de tesettürlü gelinlikleriyle bayanların favorisi olmayı başarıyor. Aysira gelinlik modelleri 2017 koleksiyonunda inci beyazı renk tonlarının ağırlıkta olduğunu görebilirsiniz. Aysira markası için özel olarak hazırlanan kumaşlar, danteller ve tüllerden hazırlanan gelinlik modelleri üzerine en kaliteli ince ve taşlar işlenmektedir. Aysira markası, gelinliklerinin tamamını el işçiliğiyle üretmektedir. Özenle hazırlanan gelinlik çizimlerini hayata geçirmek için profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır.

Gelinliğin içinde kusursuz görünmeyi hedefliyorsanız, en kaliteli malzemelerin kullanıldığı Aysira gelinlik modelleri 2017 koleksiyonuna göz gezdirmelisiniz. Koleksiyon içinden seçim yapabileceğiniz modeli kendi vücut tipinize uygun hale getirtebilme imkanına da sahipsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında