Duvak modelleri 2016Sponsorlu Bağlantılar

Gelinlerin olmazsa olmazsı duvak, vazgeçilmeyecek ve en önemli unsurların başında yer almaktadır. Geçmişten günümüze kadar devamlılığını sürdürmüş geleneklerimizden biri olan duvak, bol çeşit ve deseniyle gelinliklerin en önemli parçalarından biridir.

Duvaklar geçtiğimiz yıllarda uzun olarak tercih edilmiş ve birçok gelinin rüyalarını süslemeye yardımcı olmuştur. Bol çeşitlilik nedeniyle karar kısmı zor olsa da, görsel hazza olan düşkünlük nedeniyle yeni tasarımlar ortaya sunulmuştur.

Bu senenin en trend gelin duvakları kısa olarak tasarlanmış, narin ve ince dantelli kumaşlar kullanılmıştır. Bu sezonun gelinleri de tercihlerini kısa duvaklardan yana kullanmışlardır. Kapalı bayanlar içinde çok uygun olan kısa duvaklarda, rahat kullanım ön planda tutulmuştur.

Duvak modelinden önce, düğünde yapılacak olan saç modeli de çok önemli bir faktördür. Zira gösterişli bir saç modeli tercih eden gelin adaylarımızın, gösterişten ziyade tercihlerini daha sade bir duvaktan yana kullanmalarında fayda var. Aksi takdirde duvak, yapılmış olan saçı kapatacak ve tüm dikkati üstüne çekecektir. Bu da saçın daha sönük durmasına sebep olacaktır.

 

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında