En güzel gelin çiçeği modelleriSponsorlu Bağlantılar

Muhteşem bir düğün için mekandan tutun imzayı atacağınız kalemin desenine kadar her detayı planlarsınız. Düğününüzün en gözde parçası ise şüphesiz gelinliğinizdir ama şık bir gelinlik asla tek başına yeterli değilidir. Geliniğinizi saç, makyaj, ayakkabı ve aksesuarlarla tamamlamanız gerekir ve tabi ki gelin çiçeği ile.

 

Gelin çiçeği gelinliğinizin şıklığını tamamlayacak bir aksesuar olmakla birlikte düğün sonunda yeni gelin adayları tarafından kapışılacak ve düğününüze renk katacak bir parçadır. Ve genellikle evde unutulup son dakika salonu yetiştirilmesiyle adını duyurmuştur, bizden söylemesi gelin çiçeğinizi evden ya da kuaförde hazırlandıysanız kuaförden çıkarken kontrol etmeyi unutmayın 🙂

 

Peki gelin çiçeğinizi nasıl seçeceksiniz?

 

Kimileri düğünü için canlı çiçeklerden yanayken kimileri kalıcı olması için yapay çiçekleri tercih ediyor. Çiçek seçerken en önemli etkenler aksesuar seçiminde hep olduğu gibi düğününün yapılacağı mekan ve gelinlik modelinizdir. Eğer açık havada bir kır düğünü düşünüyorsanız iddiasız ama şık papatyalar iyi bir seçim olabilir. Salon düğünlerine ise daha iddialı çiçekler eşlik eder, gül ya da orkide gibi. Çiçeğiniz tek bir çeşitten oluşabileceği gibi farklı çiçekler bir araya getirilerek demetlenmiş çiçekleri de tercih edebilir böylece gülü mü seçsem orkideyi mi kararsızlığından kurtulmuş olursunuz. Açık havada karların içinde yapılacak kış düğünleri içinse yaygın tercih beyaz güllerden yanadır. Siz siz olun çiçek işini hafife alıp son dakikaya bırakmayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: manset

Hakkında