Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017Sponsorlu Bağlantılar

Düğün hazırlıklarında gelinleri en çok zorlayan seçenekler arasında gelinlik, saç ve ayakkabı seçenekleri yer alır. Tercih edilen gelinlik modeline göre saç ve ayakkabı seçiminin de yapılması gerekir. Gelin ayakkabısı modelleri 2017 yılında zarif ve iddialı olarak gelinlerin dikkatini çekmektedir. Platform topuk sevenler olduğu gibi son yıllarda düze veya spor ayakkabı seçenekleri de dikkat çeken noktalar arasında bulunmaktadır. Rahat olmak ve oynamak isteyen gelin adayları yanlarına aldıkları düz ayakkabılar ile düğüne devam edebilirler.

Gelin ayakkabısı modelleri 2017 yılında da birbirinden özel seçenekleri sizlere sunmaktadır. Ayakkabı modellerinde duvak, isim veya gelin- damat gibi farklı detaylar ile süslemeler yapılabilir. Şık olduğu kadar dikkat çeken ayakkabı modelleri farklı zevklerde tercih edilecek olan gelinlikler ile kullanım için uygun olacağından alınan gelinliğe göre ayakkabı seçimleri de farklılık gösterebilir. Sadelikten yana olanlar içinde bu sezon daha sade ve zarif modeller bulunmaktadır.

Gelin adayları için her tercihin fazlası ile önemli olduğunun unutulmaması gerekir. Bu nedenle düğün hazırlığında olanlar gelin ayakkabısı modelleri 2017 yeni model seçenekleri arasından uygun seçimler yapabilirler. Yeni tasarımlarda farklı tarzlara hitap edecek seçenekler oluşturulması ile her adayın kolayca seçim yapmasına imkan sağlanır. Farklı renk seçenekleri olduğu gibi beyaz renk daha sı tercih edildiği için daha yoğun olarak beyaz renk üzerine çalışma yapılır.

Düğün günümüz şüphesiz hayatımızın en önemli ve unutulmaz günlerinden biri. Sizde hayalinizdeki düğün için uygun damat adayını bularak işe başladınız, evlilik kararı aldınız, aileler tanıştı derken düğün hazırlıklarına başlandı. Sanırım en zoru gelinlik seçmektir ancak bu zorlu aşamayı atlattınız ve şimdi gelinliğinizi şıklığınıza şıklık katacak aksesuarlar ve tabii ki ayakkabı ile tamamlamanız gerekiyor. İşte tam bu noktada yardımınıza koşmak üzere ayakkabı seçerken dikkat edilmesi gerekenleri ve 2017 gelinlik ayakkabılarının öne çıkan özelliklerini sizler için derledik.

Öncelikle gelin ayyakkabısı seçerken temel belirleyici etkenler düğününüzün konsepti yani düğünün yapılacağı mekan ve gelinlik modelinizdir. Eğer açık havada bir kır düğünü planladı iseniz tercihiniz açık, cıvıl cıvıl ama kalın topuklu ya da topuksuz modellerden yana olmalıdır. Karların içinde yapacağınız romantik bir düğün içinse tam tersi kapalı modelleri tercih etmelisiniz ki ayaklarınızı sıcak tutsun. Düğününüz için seçiminiz açık havadan yana değil şık bir salondan yana ise salon düğünlerinin vazgeçilmezi iddialı stilettolardır. Ancak stiletto seçerken ayağınıza tam uygun ve ergonomik olmasına dikkat edin ki oldukça yorucu geçecek düğün gününüzün sonunda ayakalarınız şişmiş ya da su toplamış olmasın.

Gelelim 2017 gelinlik ayakkabılarının öne çıkan özelliklerine. 2017 gelinlik ayakbılarının gözdesi yıllardır olduğu gibi yine stilettolar. Beyaz rengin yanında bu yıl gelinlik ayakkabılarında farklı renkler de tercih ediliyor. Rengarenk gelin ayakkbılarının şıklığına şık taş detaylar, tül ya da dantel işlemeler eşlik ediyor. Siz de düğününüzde hem şık hem de rahat olmak istiyorsanız tavsiyelerimizi aklınızın bir kenarında tutabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında