Gelin Eldiven Modelleri 2016Sponsorlu Bağlantılar

Anneannenizin, babaannenizin ve birçok geçmiş büyüklerinizin siyah beyaz düğün fotoğraflarına sıkça göz gezdirmişsinizdir. Şayet fark ettiyseniz hemen her gelinin elinden eldiven hiç eksik olmamıştır.

Bu sezon; tasarımcılarımız geçmişin tozlu albümlerini karıştırmışlar, günümüze en uygun şekilde trende ulaşacak gelin eldivenleri tasarlamışlardır. Gelin eldiven modelleri 2016; gelinlerimizi nostaljiye davet ediyor.

Retro gelinlik modelleriyle sık sık karşılaşacağımız bu sezon, gelinliği tamamlayacak en önemli aksesuarlardan biri gelin eldiveni olacak. Çeşitlilikten yana biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz çünkü her model birbirinden etkileyici.

Düz beyaz kumaşların kullanıldığı eldivenler sadelikten yana vazgeçilmezken, sade dantel işlemeli eldivenler de oldukça ilgi çekici duruyor. Bunların dışında yarı transparan ve tam transparan eldivenler, farklı motif ve çizgilerle süslenmiş eldivenler, soft renklerle buluşturulup baskı desen kullanılmış eldivenler, eski gelinliklerde gördüğümüz ve unutulmazların arasında yer alan pullu süslemeler ve boncuk süslemelerin, eldivenler üzerine nakşedilmiş hali ve daha birbirinden güzel bir sürü modelle, gelinlerimiz kendilerini bulutların üstünde hissedecekler.

Geçtiğimiz yıllarda da eldivenler kullanılmaktaydı fakat parmaktan geçirmeli, yarım eldiven şeklindeydi. Yeni sezon eldivenlerin tamamı parmak detaylıdır. Elinizin tamamını sarıyor ve sizi mükemmel bir nostaljiye sürüklüyor.

Gelinlikmodelleritesettur.com

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında