Gelin Saçı Modelleri 2016Sponsorlu Bağlantılar

Düğün ile ilgili bütün hazırlıklarınız bitti. Sıra o özel günü beklemeye geldi. Yemekti, mekandı, davetiyeydi,  kınaydı, ayakkabıydı, gelinlikti derken çok bitkin düştünüz ve düğün günü bütün bu yorgunluktan sıyrılmış, dinç ve enerjik olmak; bunun da dışarıdaki insanlar tarafından fark edilmesini sağlamak istiyorsunuz.

Bunun için biraz fazla detaya girmeniz gerekecek.  Mutlaka gelinlik tercihinizi en iyiden yana kullanmışsınızdır. Fakat bunun yanı sıra, saç modeliniz öyle bir oturmalı ki o gelinliğin üzerine, enerjinizden ve şıklığınızdan ödün vermemiş olasınız.

Küçük bir araştırma sonucu edindiğimiz bilgiler, sizi hem şıklığa hem de kusursuz olmaya davet edecek. Gelin saçı 2016 modelleri arasında bu sene Osmanlı’ya ait modeller var. Bu senenin gelin saçı modelleri sizde tam bir Hürrem havası yaratacak. Kendinizi sultanmış gibi hissetmeniz için bazı hususlara dikkat etmeniz gerekecek.

İstediğiniz gelin saçı model seçiminiz; dağınık topuzdan yana ise, en iyi saç aksesuarınız kesinlikle Hürrem tacı olacaktır. Taçlar; dağınık toplanmış saçla öyle bir bütünleşiyor, ortaya öyle muazzam bir görüntü çıkıyor ki, kendinizi Osmanlı da Haseki Sultanmış gibi hissediyorsunuz. Özellikle belirtmek istiyorum ki; safir, yakut ve zümrüt işlemeleri de taçların olmazsa olmazlarından. Taşlar tabi ki taçlara imitize edilmiş. Fakat neredeyse gerçeklerinden hiç ayırt edilemeyen modeller var ve saçınızda muhteşem duracak.

Tercihini klasiklerden yana kullanıp, prenses ve düz topuz tercih eden bayanlarımız da unutulmamış ve onlar için de birbirinden şık prenses taçları tasarlanmış. Bütün bunların yanında saç, duvak ile de desteklenince ortaya şahane bir görüntü çıkacaktır. 2016 gelin saçı modellerine göz atmadan, karar vermeyin deriz.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında