Gelinlik ayakkabı modelleri 2016Sponsorlu Bağlantılar

Eskiye nazaran bu sene klasik beyaz ve krem gelinlik ayakkabıları yerine daha cıvıl cıvıl ve süslü gelinlik ayakkabıları kreasyona eklendi. Gelinlerin belki de düğün alışverişinde en eğlenceli vakit geçireceği kısım, ayakkabı alışverişidir.

Konsept belli olduğu için, bütün topuklu ayakkabılara değil, sadece gelinler için tasarlanmış ayakkabılara bakmak hem kolay hem eğlenceli oluyor. Çünkü bu senenin gelinlik ayakkabıları, üzerinde bolca espri ve karikatüre yer veriyor.

Alacağınız ayakkabıya karar vermeniz için size bazı yardımcı detaylar sunacağız. Düğün yerinize uygun bir ayakkabı seçimi yapmanız sizin yararınıza olacaktır bayanlar. Kır düğünü istiyorsanız; yüksek topuklu ayakkabılardan uzak durmalısınız. Eğer kış düğünü tercih ettiyseniz de, mümkün olduğunca kapalı bir ayakkabıdan yana kullanmalısınız tercihinizi ki ayaklarınız üşümesin. Aynı zamanda platform ayakkabı seçimlerinizde ilk sırada yer almalı ki ayaklarınız daha rahat etsin. Yazlık düğün düşünüyor iseniz de açık ve dantel türü transparan ayakkabılar kullanabilirsiniz.

Çok şık ve süslemeli ayakkabılar da bu sezon oldukça yer kaplamakta. Arkası kurdeleli, önleri inci işlemeli ve yan tarafta kalan yanlarına gelin damat çizimi yapılmış ayakkabılar çok trend.

Gelinlikmodelleritesettur.com

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında