Gelinlik Modelleri 2016Sponsorlu Bağlantılar

Her kadın normal olarak kendi düğününün en güzel ve ilgi çekici kadını olmak ister. Bütün gözler kendi üzerinde olsun ve o gün hafızalarda kalıcı ve büyüleyici olsun ister. Evlenmeye karar veren her bayanın en büyük sıkıntısı; “ Nasıl bir gelinlik seçsem?” olmaktadır. Böyle olması çok normal çünkü bin bir çeşit gelinlik modeli her sene karşımıza çıkmakta ve vereceğimiz kararı oldukça zorlaştırmaktadır.

Moda dergilerinde de yerini almış vaziyette bulunan 2016 gelinlik modelleri, kataloglarda da gelin adaylarını beklemekte.  Diğer yıllar karşılaştığımız gelinlik tabloları akıllarda mutlaka yer edinmiştir. Kolsuz, kalın askılı, kayı yaka, ince askılı, dantel işlemeli, tül, kabarık, düz ve balık modelleriyle sıkça karşılaştık.

Bu sene bizi biraz eskilere götürmeye, geçmişin güzelliklerini önümüze sermeye niyetli gözüküyor. 2016 sezonu gelinlikler bilekte ve hafif diz altında biten midi trend retro formlu gelinliklerden oluşmakta.  Geçmişin tozu, günümüze uyarlanmış ve stlaplez yaka, kalp yaka, sırt dekolteli ve askı yaka modellere dönüştürülerek yeni bir gelinlik akımının başlamasına yardımcı olmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında