Güpürlü gelinlik modelleri 2017Sponsorlu Bağlantılar

Güpürlü gelinlik modelleri 2017 yılında da popülerliğine devam ediyor. Her genç kızın hayallerini süsleyen gelinliklere ç0k özel detaylar katan güpürler, 2017 yılının gelinlik koleksiyonlarında da yer almaya devam ediyor.

Güpür mü Dantel mi?

Güpür aslında bir dantel türüdür ve görüntüsü ile tamamen dantel tasarımlardan oluşmaktadır. Ancak, güpürler dantele göre daha farklı iplerden üretilmektedir. Özel güpür ile hazırlanan dantel desenleri gelinliğin üzerine özenle işlenir. Özenle işlenen danteller sonrasında güpürlü gelinlik modeli ortaya çıkar ve tüm gelinlik modellerinden daha dikkat çekici bir hal alır.

En Yeni Güpürlü Gelinlik Modelleri

Güpürlü gelinlik modelleri 2017 yılında çok özel dantel desenlerinden oluşmaktadır. Şık bir gelinlik hayal edenler için özenle hazırlanan güpürlü gelinlik modelleri 2017 yılının da gözdesi olacak gibi görünüyor. Gelinlik markaları ve moda evlerinin hemen hemen hepsi 2017 kreasyonunda güpürlü gelinlik modellerine yer vermektedir. Güpürlü gelinlik modelleri, çeşitli renklerde üretilerek nişanlık olarak da tercih edilebilmektedir.

Yüzyıllar boyunca Fransız kadınlarının zarafetini tamamlayan güpürler, gelinlik modelleri üzerinde de asaletin bir timsali olarak kullanılıyor. Kadınlar için hayatlarının en özel günü olan evlilik tarihinde giyecekleri gelinlik de bir o kadar özel ve özenli olmalıdır. Gelinliğin özenle hazırlanmış ve dikkat çekici bir zarafete sahip olmasını istiyorsanız, 2017 koleksiyonunda yer alan güpürlü gelinlik modellerine göz atmalısınız.

 

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında