İşlemeli gelinlik modelleri 2017



Sponsorlu Bağlantılar

İşlemeli gelinlik modelleri 2017 yılında evlilik hazırlığı yapan bayanların hayallerini süslemeye devam ediyor. Sade gelinliklerden hoşlanmayanlar için tasarlanan işlemeli gelinlik modelleri 2017 yılında da birbirinden şık modeller ile vitrinlerde. Gelinlikler üzerinde kullanılan işlemeler bir çok forma sahip gelinliğe uygulanabilmektedir. Bu gelinlik formlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

Kabarık Etekli İşlemeli Gelinlik Modelleri

Prenses etek diye tabir edilen kabarık etekli gelinliklerin işlemeleri etek kısmında değil de büstiyer kısmında kullanılmaktadır. Eteği sade tülden yapılan bu gelinliklerin üst kısımları ile alabildiğine işlemelerle dizayn ediliyor. Çeşitli swarovski taşlar, inci işlemeleri ve dantelleri büstiyer bölümünde dikkatleri çekiyor. Ayrıca, etek bölümünün alt kısmına da dantel işlemeleri son zamanlarda popüler hale geldi.

Balık Etekli İşlemeli Gelinlik Modelleri 2017

Balık etekli gelinlikler, özellikle vücut ölçüleri kusursuz olan bayanlar için çok şık bir görünüm sağlıyor. Balık formunda hazırlanan gelinliğin üzerine komple işleme yapılıyor. Yapılan işlemeler; ışıltılı taşlar, zarif inciler ve şık dantellerden oluşuyor. Bu işlemelerle dikkat çekici bir görünüm yakalanıyor. Balık etek gelinlikler genellikle tarlatansız ya da çok az kabarıklıkta bir tarlatan ile kullanılıyor. Gelinliğin kabarıklığından ziyade, üzerinde göz alıcı işlemeler dikkat çekmeyi başarıyor.

Yukarıda belirttiğimiz modeller gibi bir çok tasarımı da hayalinizde canlandırıp herhangi bir moda evine diktirebilirsiniz. İşlemeli gelinlik modelleri 2017 yılında göz alıcı görünmeyi arzulayan gelin adayları için özel olarak tasarlanmaya devam ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar




Hakkında