Kabarık gelinlik modelleri 2017Sponsorlu Bağlantılar

Gelinlik neredeyse belirli bir yaşa gelmiş olan genç kızların hepsinin en önemli hayali olmaktadır. Bu özel gecelerini çiftler en özel şekilde geçirmek için her şeyi kusursuz yapmaya çalışmaktadırlar.

Gelinlerin düğün gecesi için en çok önem verdiği şey gelinlikleridir. Gelinlik giymek için yıllarca bekleyen genç kızlar hayallerinde gelinliklerini en kusursuz şekilde tasarlamaktalardır.  Eski zamanlara göre günümüzde daha çok çeşit gelinlik modeli bulabilir olduğu için bu modeller arasında vücut tipine ve zevkine göre gelinlik seçmek gelinlere kalmaktadır. 2017 yılının en çok göze batan modelleri arasında kabarık gelinlik modelleri bulunmaktadır. Bu modeller fazlaca gösterişli olup vücut hatlarını da ciddi anlamda gizlemektedir. Bele kadar oturan belden altı da aşağıya kabarık bir şekilde inen bu modelleri gelinler hem şık hem de göz kamaştırıcı olmaktadır. Kabarık modeller eskilerde de kullanılan ve tekrar modası gelen modellerdir. Bu model gelinliklerin genelde kuyrukları uzun olmaktadır. Uzun kuyruklu gelinliğin, duvağı hafif uzun bu gelinlikler isteğe göre çok farklı şekillere göre tasarlanmaktadır. İstenilir ise önü arkası komple taşlı, istenilir ise dantel detaylı yapılabilmektedir. Gelinin isteğine ve zevkine göre özel olarak moda evlerinde tasarlanan gelinlikler çiftlerin hayatlarında en özel gecelerine eşlik etmektedir. Kabarık gelinlik modelleri 2017 en  moda olan gelinlik modellerdir. İsteğe bağlı olarak kuyruk uzun taşlı ve ya dantelli olarak değiştirilebilmektedir. Sizler için 2017 kabarık gelinlik modellerinden oluşan galeri hazırladık umarım aradığınız modeli bulabilirsiniz. Yine kapalı gelin adayları içinde tesettürlü kabarık gelinlik modelleri bulunmakta. 2017 tesettürlü kabarık gelinlik modelleri geçen yıla oranla daha fazla talep edileceği düşünülüyor.

2017 son moda kabarık gelinlik fiyatları model ve alacağınız yere göre değişiklik gösteriyor. Ortalama 2 ila 4 bin lira arasında ortalama gelinlik fiyatları olsada 500 liradan 20 bin liraya kadar kabarık gelinlik fiyatları değişiklik gösteriyor.

Gelinlik Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında