Kabarık kapalı gelinlik modelleriSponsorlu Bağlantılar

Kabarık kapalı gelinlik modelleri çok şık görünüme sahiptirler. Hayatınızın en önemli günü olan düğün gününde kapalı bir gelinlik tercih edecekseniz, sizler için hazırladığımız kabarık kapalı gelinlik modelleri önerilerimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Kabarık kapalı gelinlik modelleri özellikle uzun boylu bayanlar için kusursuz bir şıklık sağlıyor. Tesettürlü bayanların tercih ettiği en ideal tasarıma sahip gelinliklerden biridir kabarık gelinlikler. Kabarık kapalı gelinlikler, bol formda olmasından dolayı vücut hatlarını belli etmemektedir bu da İslam dininin gerektirdiklerine uygun bir gelinlik olarak tercih edilmektedir. Kabarık kapalı gelinlikler, dantelli tasarımlar veya prenses etekli tasarımlardan oluşuyor. Bel kısmında kemer kullanılan kabarık gelinlikler, en çok tül formda olanlardan tercih edilmektedir. Prenses etekli kabarık kapalı gelinlik modelleri, etek altı kısmına danteller işlenerek daha da zarif ve dikkat çekici bir hale getirilebiliyor. Kabarık etekli kapalı gelinliklerin üst bölümü genellikle uzun kollu dantel tasarımdan oluşuyor.

Kabarık Kapalı Gelinlik Modelleri, Dantellerle Daha Çekici

Kabarık gelinlik modelleri tesettüre uygun olarak tasarlandığında dantellerin kullanımı sıkça tercih edilmektedir. Özellikle üst bölüm ve eteğin alt kısımlarında dantellere özenle yer verilir. Danteller üzerine işlenen inci veya swarovski taşlar ile daha da dikkat çekici bir gelinlik modeli ortaya çıkarılıyor. Kabarık gelinlik modelleri üzerinde kullanılan danteller, genellikle fransız danteli ve güpür olarak tercih edilmektedir. Gelinlik üzerinde kullanılan danteller, duvak işlemesinde de kullanılabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında