Kapalı gelinlik modelleri ve fiyatlarıSponsorlu Bağlantılar

Kapalı gelinlik modelleri ve fiyatları marka ve tasarıma göre değişebilmektedir. Kapalı gelinlik modelleri her yıl yeni kreasyonlarla hazırlanmaktadır. Güncel trendlere önem verilerek hazırlanan kapalı gelinlik modelleri aynı zamanda islama uygun tasarım detaylarından oluşmaktadır.

2017 Kapalı Gelinlik Tasarımları

2017 yılı için hazırlanan gelinlik koleksiyonlarında kapalı gelinlik bölümleri oldukça dikkat çekici özel detaylara sahip tasarımlardan oluşmaktadır. Kapalı bayanlar için özel olarak hazırlanan tesettür gelinlik modelleri, şık ve zarif bir görünüme sahiptir. Şıklığın zarafet ile buluştuğu kapalı gelinlik modelleri, İslam dinine uygun olarak vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde hazırlanmaktadır. Kapalı gelinlikler, dekolteleri olmamasına rağmen şıklıkları ile göz doldurmayı başarabilmektedir. Bayanların güzelliğini gizemli hale getiren tesettürlü gelinlik modelleri bir çok farklı tasarımdan oluşuyor.

  • Prenses Model Kapalı Gelinlik Modelleri : Kapalı gelinlikler içinde en çok tercih edilen modellerden biri olarak prenses etekli gelinlikler tercih edilmektedir. Prenses etekli gelinlikler, kabarık tülden oluşan eteği ile oldukça şık bir görünüme sahip olmanıza olanak tanıyor.
  • Pelerin Model Kapalı Gelinlik Modelleri : Pelerin gelinlikler son yıllarda sıkça tercih edilmektedir. Türban kullanılmadan baş üzerine geçirilen şık bir pelerin yere kadar uzanmaktadır. Oldukça farklı ve modern bir görünüme sahip olan pelerinli kapalı gelinlik modellerinin fiyatları 2000 TL’den başlamaktadır.
  • Sade ve Zarif Kapalı Gelinlik Modelleri : Kapalı gelinlik modelleri özellikle dantelli tasarımlarla çok şık detaylara sahip olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Gelinlik Modelleri Tesettür

 

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında