Kapalı tesettür nişanlık modelleriSponsorlu Bağlantılar

Nişan merasimi bayanların en çok önem verdikleri ikinci gün olarak hayal edilmekte olup, bugün de oldukça önemle hazırlanılır. Nişan merasimi genellikle kız evinin yaptığı programa göre ayarlanırken, salonda ya da ev içerisin de yapılmaktadır. Salon da yapılan nişan merasimi genellikle orkestralı olup, eğlence ile yapılmaktadır. Ev içerisin de olan ise daha sade olup sadece akraba ve yakın dostlarınızın bulunduğu ortamda yapılmaktadır. Nişan merasimi evlilik öncesi verilen söz olup, evliliğe giden yolda yapılan hazırlıkları simgelemektedir.

Birçok genç kızın hayali olan abiye modelleri ise önlerinde bulunup, tesettürlü nişanlık modelleri ise günümüzde fazlaca çeşitti bulunmaktadır. Tesettürlü bayanlar genellikle düz taşlı ya da dantelli modelleri tercih ederken büyük nişan için prenses model abiyeleri de tercih edebilirler. Tesettürlü nişanlık modelleri arasından hayalinize uygun ve bulunduğu ortama gidecek olan kıyafetlerin tercih edilmesi önerilmektedir. 2017 tesettür nişanlık modelleri arasın da bu yıl en çok tercih edilen renk açık mavi, açık pembe gibi renler olup, bulunduğunuz ortam da sizin en şık ve gösterişli olmanızı sağlamaktadır.

Açık bayanların tercih ettiği modeller de olduğu gibi tesettürlü modellerde de hem evde yapılan nişan için hem de salonda yapılacak nişan için düz ve abartılı abiyeleri tercih etmenizi öneririz. Çünkü bu abiyeyi daha sonra başkasının düğün ya da önemli bir günün de tekrar kullanabilirsiniz.

Gelinlik Modelleri Tesettür

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında