Kilolu Gelinler Şıklığı Nasıl Yakalar?Sponsorlu Bağlantılar

Kilolu Gelinler Şıklığı Nasıl Yakalar?

 

Her genç kızın hayalidir dünyanın en güzel gelini olmak. En azından düğün resimlerine utanmadan bakabilmek salonlarının bir köşesine gelinlikli fotoğraflarını koyabilmek. Gelinlik her genç kıza yakışacağı gibi önemli olan kendi vücut tipinize uygun gelinliği bulabilmektir. Kendi vücut tipine uygun gelinliği bulup düğünün de şıklığı yaşamak isteyen gelinler arasında bu konudan en muzdarip olanlar kilolu gelinlerdir. Peki kilolu gelinler düğünlerinde şıklığı nasıl yakalayacaklardır?

 

Öncelikle şunu iyi bilmelidirler ki dünyanın en güzel gelinliği dahi olsa sizin vücut tipinize uygun değilse sizin üzerinizde şık durmayacaktır. Her gelinlik yakıştığı vücut tipinde güzel durur. Bu yüzden kilolu gelinler gelinlik mağazalarına gidip birkaç gelinlik denemeden önce kafalarında internetten bulup beğendikleri modellerle alışverişe çıkmamalıdırlar. Sadece kafalarında modeli denedikleri üzerine yakışmadığını gördüklerinde umutsuzluğa düşme ihtimalleri yükselecektir. Kilolu gelinlerimiz şıklığı yakalamak istiyorlarsa öncelikle gittiği gelinlik mağazalarında her gelinlik modelinden bir tane deneyerek kendi vücut tipine uygun olanı belirleyebilirler.

 

Ancak kafanızda illa bir model olmasını istiyorsanız vereceğimiz birkaç tüyoya dikkat ederek bakacağınız gelinliklerde de bu noktalara dikkat ederek işinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz.Öncelikle göğüsleri büyük kilolu gelinlerimiz straplez ve bol drapeli gelinliklerde kaçınmalıdırlar.Straplez gelinlik onların göğüslerini daha çok öne çıkartacağı gibi düğün esnasında da kullanma sıkıntısı çekebilirler. Yine aynı şekilde üstü kısmının bol işlemeli, taşlı ve hareketli gelinliklerde uzak durmakta fayda var. Bu tarz gelinliklerde yine onların üst kısmını daha kaba gösterecektir.Kilolu gelinlerimize düğünlerinde şıklığı yakalayabilmeleri için üst kısmının Fransız dantelleriyle işlenmiş gelinlik denemelerini tavsiye ederiz. Hem üst kısımlarını kaba göstermeyecektir hem de sadelikten uzak kalmış olacaklardır. Yine aynı şekilde düz saten üzerine ince işlenmiş boncuk işlemeli gelinliklerde onlar için uygun olabilir.

 

Gelinliklerinde kullanacakları etekler ise çok fazla tüllü ve kabarık olmamalıdır. Nitekim bu tarz gelinlikler onları olduklarından daha da cüsseli ve kilolu gösterecektir. Daha şok A kesim, çan etek modellerine baksalar iyi olur. Son olarak ise bel kısımlarında kuşak kullanmaktan kaçınmalarını önerebiliriz. Çünkü kullanılan kuşak yine aynı şekilde bellerini daha da kalın gösterecektir. Gelinlik alışverişine çıkan gelinlerimize şimdiden iyi alışverişler dileriz.

 

 

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: /

Hakkında