Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Gelinlik GiymeliSponsorlu Bağlantılar

Kısa boylu kadınlar gelinlik tercihi yaparken çok dikkatli olmalıdırlar. Her gelinlik modeli için uygun olmayan bir boy ölçüsüne sahip iseniz, gelinliğinizi seçerken de görünümüne büyük önem vermelisiniz.

Her kadın hayal ettiği gelinliği giymek ister ancak, her gelinlik tüm vücut tipleri için uygun değildir. Bu yüzden, gelinlik tercihi yaparken şık ve güzel görünecek modellerden yana tercihinizi kullanmalısınız. Özellikle boy ölçüsü gelinlikler için büyük önem gerektirmektedir. Gelinliklerin katalog tasarımları genellikle uzun boylu mankenlere göre yapılmaktadır. Bu tasarımlar arasında boy ölçülerinize uygun bir gelinlik seçimini yapmak için çok dikkatli davranmalısınız. Gelinliğinizi satın alacağınız moda evinde bu konularda bilgili kişiler size gerekli detayları aktaracaklardır ancak, biz de sizler için “kısa boylu kadınlar nasıl gelinlik giymeli?” konusunda bir takım bilgiler paylaşmak istedik.

Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Gelinlik Giymeli?

Kısa boylu kadınlar öncelikle kilo oranına da dikkat etmelidir. İnce ve fit bir görünümünüz var ise, uzun boylu kadınlar için tasarlanmış olan gelinlikler arasından da tercih yapabilirsiniz. Ancak, kilolu ve balık etli bir yapınız var ise, sadece kısa boylu kadınların giyebileceği gelinliklerden tercih etmelisiniz.

Her kadın balık etek formundaki gelinliklere özenmektedir. Çoğu zaman boy kilo oranına bakılmadan bu gelinlikler tercih edilir ve genellikle hoş bir görünüm ortaya çıkmaz. Şık bir gelin olmak için balık etekli gelinliklerden uzak durmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında