Miss Defne gelinlik modelleriSponsorlu Bağlantılar

Miss Defne markası, modern ve yenilikçi tasarımda gelinlikler üretmeye devam ediyor. Profesyonel moda tasarımcılarından oluşan ekibi ile Türkiye ve Avrupa’nın en gözde gelinlik markalarından biri haline geldi.

Miss Defne gelinlik modelleri, her vücut tipine uygun olarak hazırlanabilmektedir. Her yıl yarattığı koleksiyon ile büyük beğeni toplayan Miss Defne markası, 2017 yılı gelinlik modelleriyle de göz doldurmayı başarıyor. Miss Defne 2017 gelinlik modelleri üzerinde dantellerin yoğun olarak kullanıldığı görülmektedir. Zarafet timsali olan danteller, yüzyıllardır kadınların elbiselerine şıklık katmak için kullanılmaktadır. Son zamanlarda gelinlikler üzerinde de kullanımı oldukça fazla yaygınlaştı. Dantelli gelinlikler, diğer modellere göre daha yoğun bir zarif görünüm sergilemektedir.

Vücut Tipine Göre Miss Defne Gelinlik Modelleri

Gelinlik modeli tercih ederken, vücut tipine önem vermelisiniz. Vücudunuza uygun bir gelinlik modelini tercih ederseniz, düğün gününüzde daha şık ve zarif bir görünüm oluşturabilirsiniz. Vücut tipleri genellikle boy ve kilo oranına göre belirlenmektedir. Uzun boylu bayanlar ile kısa boylu bayanların tercih edeceği gelinlik modelleri farklı olmalıdır. Kilo problemi de gelinlik modeli tercihinde önemli bir faktördür. Gelinlik modelini tercih ederken, kilonuzun ve görünümünüze dikkat etmelisiniz. Kilolu bir yapıya sahipseniz, sizi zayıf gösterebilecek bir gelinlik tercih etmeniz gerekmektedir. Eğer zayıf ve fit bir görünüme sahipseniz, istediğiniz herhangi bir gelinlik modelini, boyunuza orantılı olarak tercih edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında