Nikah Elbisesi Modelleri 2017Sponsorlu Bağlantılar

Düğün törenlerinden ayrı kıyılan nikâhlar da ayrı bir özen gerekmektedir. Nikâh kıyılma anı işin resmiyete dökülmesini sağlarken bu sırada çiftlerin en özel anlarından birisidir. Düğün öncesine denk gelen nikâh törenin de ise birçok nikâh elbisesi modelleri bulunurken genellikle nikâh günü bayanlar beyaz rengi tercih etmektedir. Çünkü beyaz renk hem gelinliği simgelerken hem de saflığın ve temizliğin işaretidir.

Nikâh elbisesi modelleri 2017 yılın da ise kısa beyaz tüllü elbiselerden oluşurken saçınıza ise tüllü şapka takarak bu yılın nikâh trendlerine uyabilirsiniz. Aynı zaman da beyaz elbise modelleri için genellikle dantel üzerine yerini koruda daha sade bir elbise tercih edebilirsiniz.

Nikâh elbisesi seçimi yaparken bedeninizin ve vücudunuzun da oldukça önemi bulunmaktadır. Kilolu bir bayan beyaz elbise seçimi yaparken oldukça dikkatli olmalıdır. Aksi takdir de olduğundan daha kilolu görünebilir. Zayıf bayanlar için ise daha zayıf görünmemesi açısından geniş etekli elbise modellerini tercih etmelerini önermekteyiz. Toplu olan bayanlar için ise drapeli kıyafetler her zaman ideal olandır ve oldukça zayıf görünmelerini sağlamaktadır. Kapalı gelin adayları geçmişte sıkıntılar çekerdi. Gelinlik modelinden, kına kıyafetine, nikah elbisesine kadar. Artık bir çok farklı tesettürlü nikah elbise modeli bulunuyor. Hazırladığımız galeride kapalı gelin adayları için nikah elbise modelleri bulunuyor.

Unutmamalısınız ki resmi olarak evleneceğiniz gün oldukça şık ve ciddi olmalı orada bulunan tüm bayanlardan en gösterişli ve güzeli olmak sizin hakkınızdır. Bunun için nikâh elbisesi seçimi yaparken dikkat ederek vücudunuza göre almalısınız. Nikâh kıyafetlerinin yanı sıra aksesuarlara da bir o kadar özen göstermelisiniz.

 

Gelinlik Modelleri Tesettür

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: manset

Hakkında