Prenses gelinlik modelleri nasıl kombinlenir?Sponsorlu Bağlantılar

Prenses gelinlik modelleri abartı ve gösteriş seven kadınlar tarafından en sık tercih edilen gelinlik modelidir. Üstelik alışılmış bir gelinlik olduğu içinde kombinlemesi çok kolaydır. Ancak yine de dikkat edilmesi gereken belli başlı hususlar bulunmaktadır. Peki, prenses gelinlik modelleri nasıl kombinlenir?

Prenses Gelinlik için ayakkabı seçimi

Prenses gelinlik modelleri kabarık ve uzun olduğundan dolayı ayakkabıyı gizlemektedir. Bunun içinde giyebildiğiniz kadar yüksek topuklu ayakkabı tercih etmelisiniz. Gelinliğinizin eteğinin topuklu ayakkabıyı örtmesiyle birlikte boyunuzda olduğundan daha uzun görünecektir.

Prenses Gelinlik duvak seçimi:

Prenses gelinlik modellerinde duvak seçimi genel olarak uzun yapılmaktadır. Ancak uzun duvakların daha çok balık gelinliklerle tercih edilmesini ve prenses gelinliklerle kısa duvak tercihi yapılmasını öneriyoruz. Çünkü prenses gelinlik modelleri abartılıdır ve bir yerde dengeyi sağlamak gerekir. Bunun için kısa duvaklar dengeyi bir nebze de olsa sağlayacaktır. Ancak gösterişi çok seven kadınlar uzun duvak tercihinde bulunabilir.

Prenses gelinlik modeline en uygun gelin saçı

Saçlarda çok önemlidir. Çünkü gelinliklerle güzel bir kombin yapmak için bütünün güzel olması gerekmektedir. Tabi ki buna gelin saçı da dahildir. Gelin saçı olarak prenses gelinliklerde topuzdan kesinlikle uzak durulmalıdır. Çünkü topuz ve prenses gelinlik bir arada kullanıldığında demode bir görüntü oluşturulabilir. Ancak prenses gelinliklerle günümüze daha yakın bir model olan su dalgası daha hoş ve güzel olacaktır. Ayrıca prenses gelinliklerle düz saçlarda hem hoş hem de sıra dışı bir görüntü oluşturacaktır.

Gelinlik Modelleri Tesettür

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında