Prenses gelinlik modelleri nelerdir?Sponsorlu Bağlantılar

Prenses gelinlik modelleri genellikle altı tül olarak çalıştığımız gelinlikler. Prenses gelinlik modeli tercih edecek gelinlerin üst tarafta bir kaç seçeneği bulunuyor. Biz genellikle dantel öneriyoruz çünkü dantel 2012 yılından beri ked middleton özellikle başladığı seneden bari ülkemizde de çok popüler. Kabarık gelinlik tercih ederek prenses gibi görünmek isteyen gelin adaylarına ise üstü ful işlemeli bedenleri öneriyoruz. Üstü ful işlemeli gelinliklerin altı tül etek ile tamamlanıyor. Buda bütünde geline prenses havası veriyor. Bir diğer seçeneğimiz ise üstü dantel işlemeyi bir arada kullanılmış modeller.Bunlarda dantelleri eteklere serpme olarak indiriyoruz. Özellikle 2014-2015 sezonunda bu tasarımlar çok revaşta.Prenses modelleri genellikle ince ve uzun boylu gelinlere öneriyoruz. A kesim gelinlik modeliylede prenses gelin havası yaratabiliyoruz. A kesim her vücut tipine uygun modeldir.
Kabarık gelinlik modelleri nelerdir?
Kabarık gelinlik giymek isteyen gelinler için iki alternatifimiz var birincisi prenses gelinlik diğeri ise A kesim gelinlikler. Prenses modeller eski sezonlara göre daha az tercih edilmeye başladı. Bunun sebebi ise her vücut tipine uymaması oldu. A kesim gelinlikler her vücut tipine uygun olduğu için daha çok tercih edilmeye başlandı çünkü kesim olarak vücudu biraz daha toparlayan bir özelliğe sahip. Prenses gelinliği ince ve uzun boylu gelin adaylarına öneriyoruz. A kesim gelinlik tercih edeceksenizde kendi vücudunuza göre A kesim gelinlik ayarlayabilirsiniz.Örneğin daha kısa boya sahipseniz beden boyunu daha kısa tutuyoruz ki bacak boyunu uzun gösterelim. Bu şekilde derlemelerle her vücut tipine uygun olabiliyor A kesimler.

Kabarık gelinlik isteyen gelinler genellikle prenses gelinlik tercih etmek istiyor ama A kesim modellerde de istediğiniz kadar kabarıklık sağlayabiliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında