Prenses Gelinlikler Nasıl Kullanılır?Sponsorlu Bağlantılar

Prenses gelinlik modelleri nasıl kombinlenir? Prenses gelinlik modellerinin kombini nasıl yapılır? İşte, prenses gelinlikler nasıl kullanılır?

Topuklu Ayakkabı: Prenses gelinlik modellerinin kombinini yapmak kolaydır. Çünkü ayakkabıyı gizleyen bir eteğe sahiptir. Bunun için rahat olduğunuz bir ayakkabı tercihinde bulunabilirsiniz. Ancak boyunuz kısaysa boyunuzu prenses gelinlik modelleri ile kamufle edebilirsiniz. Eteğinizin altına yüksek topuklu ayakkabı tercih ederek boyunuzun daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu sebepten ötürü de tercih edeceğiniz ayakkabı yüksek topuklu ayakkabılar olmalıdır.

Duvak; Prenses gelinlik modelleriyle yapılan duvak tercihi çok önemlidir. Çünkü genel olarak prenses gelinliklerle duvak yerine çiçek tacı tercih edilmesi daha doğrudur. Ancak duvak tercihi yapılacaksa, doğru tercihi yapmakta çok önemlidir. Prenses gelinlik modelleriyle uzun duvak kullanmak aşırıya kaçacaktır. Ancak prenses gelinliklerle kısa duvak kullanarak abartıyı bir nebze de olsa yumuşatmış olursunuz. Prenses gelinliklerle asla yakışmayacak duvak tipiyse rahibe modeli dantelli duvak tipidir.

Takı Seçimi: Gelinliklerle elbette ki takı kullanırız. Takı kullanmanın yanı sıra doğru takı kullanmak çok büyük önem taşımaktadır. Takı seçiminizi doğru yapmanız daha doğru ve asil bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır. Prenses gelinlik modelleriyle inci kullanımı hoş durmamaktadır. Prenses gelinliklerle daha çok pırlanta taşlı kolyeler, yüzükler veya küpeler tercih edilebilir.

Saç Modeli: Prenses gelinlik modelleriyle genel olarak topuz yaptırılmaktadır. Ancak prenses gelinliklerle en yapılmaması gereken saç modeli de topuzdur. Prenses gelinlik modelinin üzerine topuz yapılması çok abartı bir görüntüyü oluşturacaktır. Ancak saçın dalga dalga yapılması daha doğal ve hoş bir görüntü sergileyecektir.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında