Sade gelinlik modelleri 2017Sponsorlu Bağlantılar

Sade gelinlik modelleri 2017 yılında da şıklığıyla zarif olmayı tercih eden bayanlar için gözde gelinlikler arasında yer alıyor. Şıklığını abartı bir görünüm yaratmadan da tamamlayan bayanlar, sade gelinlik modelleri ile gelin olmayı tercih etmektedir.

Sade gelinlik modelleri, bir çok formda hazırlanabilmektedir. Sade tasarıma sahip gelinlikler nadiren de olsa kabarık formlara sahip olmaktadır. Sade olsun ama biraz da dikkat çeksin diyenlerden iseniz, kabarık forma sahip sade gelinlikler arasında tercihinizi yapabilirsiniz. Kabarık olmayan sade gelinlikler genellikle tarlatansız olarak tasarlanmaktadır. Tarlatan kullanıldığında da çok az bir kabarıklık sağlamaktadır.

Tarlatansız Sade Gelinlik Modelleri

Sade gelinlik modelleri 2017 yılında tarlatansız tasarımları ile dikkat çekiyor. Gelinlikler üzerine yapılan sade işlemeler ile hem dikkat çekici hem de göz yormayan tasarım ortaya çıkarılıyor. Sade gelinlik modelleri, göğüsten aşağı inen ve balık modeller olarak ayrılmaktadır. En çok tercih edilen sade gelinlikler balık formunda olanlardır. Balık etekli sade gelinlik modellleri tercih etmeyi hayal ediyorsanız, vücut tipinizi göz önünde bulundurmalısınız. Vücut tipiniz balık formunda gelinlik giymeye elverişli değil ise, kesinlikle bu modeli düşünmemelisiniz. Vücut tipi kum saati olmayanlar için göğüsün altından hafifçe bollaşan sade gelinlikler tercih edilebilir. Bu gelinlikler genellikle dantelli ve incili tasarımlardan oluşmaktadır. Sade olmasına rağmen, özenle yapılmış işlemeleriyle dikkat çekmeyi başarmaktadırlar.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında