Sade Gelinlik Modelleri 2017Sponsorlu Bağlantılar

Genç kızların hayallerini süsleyen beyaz gelinlik her sene ve her sezon karşımıza farklı tasarımlar ile çıkmakta. Çocukluktan beri hayal edilen ve gün gelince de yıllardır düşlenen kıyafet en özel gününüz için tasarlanır ve düğününüze hazır hale getirilir. 2017 sezonunu şimdiden takip edebilir ve güncel trendleri yakalayabilirsiniz. Bu yıl da sade gelinlik modelleri en çok tercih edilen modeller olarak karşımıza çıkmakta. Prenses modelden balık modele ve tül eteklere bir çok tasarım sağladıkları seçenekler ile bütçenize uygun hale gelebilmektedir.

Sadeliği seviyor ve bunu da en özel gününüzde de kullanmak istiyorsanız son zamanların modası elbise gelinlik tasarımları ile danteli birleştirebilir asilliği ve zarafeti yakalayabilirsiniz. Takılarınız da da bu asilliği devam ettirmeli, şık ve zarif ürünler seçmelisiniz. Dantel yaka ve dantel kol bu sezon da moda. Dantel şıklığını sevenlerin tercih edebileceği bu gelinlik 2017 sade gelinlik modelleri arasında yerini almakta. Sırtta dantel dekolte detaya yer vermeniz halinde ufak bir dantel kuyrukla da şıklık yarıştırabilirsiniz. Gelinliği doğru tercih yapmanız halinde kusur olarak gördüğünüz yerleri kamufle edebilirsiniz. Vücut tipinize uygun gelinlik tercih ettiğiniz takdirde hayallerinizdeki gelin olabilirsiniz.

Hazır gelinlik bulmak her ne kadar kolay olsa da tercihinize göre ufak detayları değiştirebileceğiniz özel dikim sade gelinlik de yaptırmanız mümkün. Böylece mekana ve tercihinize göre şekil verebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında