Sonbahar Gelinliklerinin ŞıklığıSponsorlu Bağlantılar

Sonbahar Gelinliklerinin Şıklığı

Düğün ve evlilik denildiğinde akla ilk gelen mevsim ilkbahar ve yazdır. Ancak artık bu anlayış yavaş yavaş değişmekte sonbaharın kendine has atmosferinde düğün pozlarını vermek isteyen gelin ve damatlar evlilik için bu mevsimi seçmeye başlamaktadır. Ancak bu noktada gelin adaylarının aklındaki tek bir soru vardır. Sonbaharda nasıl bir gelinlik giyebilirim ki?

Sonbahar gelinliklerinin en dikkat çekicilerinden birini örnek verecek olursak 2014 sonbaharında dünya evine giren George Clooney’nin nişanlısı Amal Alamuddinin gelinliğine bakmak sizin için iyi bir fikir olabilir.

Yine sonbahar gelinliklerine kendi ülkemizden güzel bir örnek verecek olursak Gülben Ergen ve eşi Erhan Çelik Eylül ayında evlenmiş ve Gülben ergenin giymiş olduğu şık ve zarif gelinlik herkes tarafından konuşulmuştu. Üzerindeki dantel işlemeli gelinliğine sonbahar konseptine uygun olarak bahar çiçekleriyle değil buğday ve sonbahar çiçekleriyle arajmanlanmış bir gelin buketi almaştır. Buda hem şıklığına şıklık katmış hem de kendisini bir çok bahar ve yaz gelinlerinden bir adım öne taşımıştır.

Bu iki güzel örnek sonbahar gelinleri düğünleri sonbaharda yapma konusunda cesaretlendirirken aynı zamanda sonbahar gelinliklerinin şıklığı hakkında da fikir sahibi olmalarını sağlamıştır. Her iki sonbahar gelini de bol taşlı gelinlikler ve kabarık eteklerden ziyade Fransız danteliyle zariflik katılmış ve bir bayanın asaletini ön plana çıkartan balık etek tarzı bir gelinlik seçilmiş olduğunu görüyoruz. Böylece içinde bulunduğu mevsimle üzerindeki gelinlik kavga etmekten kurtulmuş, gelinlik sayesinde gelin mevsimin getirmiş olduğu doğal bir güzellik olarak kendisini göstermiştir.

Son olarak modacıların sonbahar gelinliklerine getirmiş oldukları bu şık yorumlamalardan dolayı onları tebrik etmekle birlikte sonbahar gelinlerini gelinlik korkularından kurtarıp, mutlu hayallerine kavuşmalarında yardımcı oldukları için teşekkür ederiz. Sonbahar gelinlerimizi de sıradanlıktan kurtulup farklılıkların kadını olmaya cesaret ettikleri için kutlar bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: /

Hakkında