Straplez Gelinlik Modelleri 2017Sponsorlu Bağlantılar

Her gelin kendini güzel ve farklı hissedeceği gelinlik arayışına girer. Gelinlik modacıları da gelinlere farklı tasarımlar sunarak gelin adaylarına istediklerini vermek için seçenekler sunar. Bu tasarımları takip ederek düğün ya da nikah da harika görünmeniz mümkün. Zamanların vazgeçilmezi olan straplez gelinlikler 2017 de de karşımıza çıkmakta.

Straplez gelinliklerde yapılan küçük detaylar ile zarif görünmeniz mümkün. 2017 modasında karşımıza omzu düşük straplez gelinlik modelleri, modern model ile vintage stilini bir arada kullanarak tasarımlar yapmakta ve harikalar yaratılmakta. Kabarık uzun gelinlikleri bir başka şekle dönüştürüp after partiye hazır olabilirsiniz. Vücut tipinize, saç şeklinize ve düğün mekanına göre gelinliğinizi seçmeniz gerekir. Üst bedeni kısa olan gelin adayları beli kemerli ve yakası açık modelleri tercih edebilir. Saçlarınızı da açık bırakarak sadece küpe takarak parıldamanız mümkün. Balık kesim straplez gelinlik uzun boylu ve vücuduna güvenen gelin adaylarımızın tercih edebileceği, kulüp ya da davet alanlarında evlenmeyi düşünenler için değerlendirebilecekleri seçim. Üzerine taş işlemeli yapılacak ise mücevher seçimi minimum tutulmalıdır.

Straplez gelinlik modellerinden en çok tercih edilen bir başka tasarım ise kabarık straplez modelleri. Belinizi olduğundan daha ince gösterebilir, straplez yaka dekoltesi ile boynunuzun da daha uzun gözükmesi mümkün. Sizde bu tasarımlardan birini tercih ederek 2017 şıklığını yakalayabilir, zarif ve şık gelin olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında