Taşlı tesettür gelinlik modelleriSponsorlu Bağlantılar

Taşlı tesettür gelinlik modelleri son zamanların en iyi trendlerini oluşturmaktadır. Her yıl yeni modeller ve tasarımlardan hazırlanan koleksiyonların en gözdeleri taşlı gelinlik modelleridir. Bir çok farklı tasarıma göre hazırlanan taşlı gelinlikler, tesettürlü gelin adayları için de özel olarak hazırlanmaktadır.

Son zamanların en popüler gelinlik türleri arasında tesettürlü gelinlikler yer almaktadır. Tesettürlü gelinlikler çeşitli tasarım ve modelleri ile genç kızların rüyalarını süslemektedir. Evlilik hazırlığı yapan türbanlı bayanlar, en yeni tasarımlardan oluşan tesettür gelinlik modelleri arayışı içine girerler. Bir çok genç bayan taşlı bir gelinlik içinde kendisini hayal eder. Bunun nedeni de; düğün mekanındaki spot aydınlatmaların gelinlik üzerindeki taşların daha da ışıltılı görünmesini sağlamasıdır. Bu ışıltıyla düğün gecesi boyunca tüm davetlilerin göz alıcı bakışlarını üzerinizde toplayabilirsiniz. Taşlı tesettür gelinlik modelleri bir çok proporsiyonda hazırlanmaktadır. Gelin adayının vücut tipine göre gelinliğin modeli belirlenir. Ardından ise, gelinlik üzerindeki taş, inci, gibi detaylara önem verilmektedir. Kapalı gelin adayları 2017 yılında taşlı tesettür gelinlik modelleri en fazla tercih edeceği model olacak.

Gelinlik Üzerindeki Taşların Önemi

Gelinlik üzerinde işlenen taşların tamamı el işçiliği ile hazırlanmaktadır. El emeği olarak yapılan işlemelerde kullanılan taşların kalitesi çok önemlidir. Eğer gelinliğiniz üzerindeki taşların göz alıcı bir şekilde parlamasını istiyorsanız, gerçek swarovski taşlardan hazırlanmış olmasına önem vermelisiniz. Swarovski taşlar kısa sürede deforme olmaz ve ışık etkisiyle göz alıcı bir ışıltı sağlar.

Gelinlik Modelleri Tesettür

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında