Tesettür gelinlik başı modelleri 2017Sponsorlu Bağlantılar

 

Tesettür gelinlik başı modelleri 2017 yılının en gözde tasarımlarından hazırlanmaktadır. Kuaförlerin özenle çalıştığı tesettür gelinlik başı tasarımları, çeşitli aksesuarlar ile tamamlanarak göz alıcı bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

Tesettür gelinlik başı modelleri kuaförler tarafından hazırlanmaktadır. Kuaförler, her yıl yeni tasarımlar ile gelinlerin şıklıklarını tamamlıyor. 2017 yılında en şık gelinliklerin tamamlayıcı olarak tasarlanan gelinlik başı modelleri bir çok yenilikten oluşmaktadır. Tesettür gelinlik başı modelleri, duvak, eşarp veya pelerin olarak hazırlanmaktadır.

Tesettür Gelinlik Başı Modelleri 2017

Tesettür gelinlikler için özel olarak tasarlanan gelin başı modelleri, bir çok aksesuar ile süslenebilmektedir. Gelin başı üzerine takılan aksesuarlar, gelinliğin modeline uygun olarak tercih edilmektedir. Gösterişli bir tasarıma sahip gelinlik üzerine göz yormayan tasarımda sade aksesuarlar tercih edilmektedir. Eğer gelinlik sade ise, gelin başı üzerindeki aksesuarlar gösterişli modellerden tercih edilebilmektedir.

Tesettür gelinlikler duvaklı, türbanlı ve pelerinli olarak farklı gelin başı modellerinden hazırlanmaktadır.

Duvaklı tesettür gelinlikler : Gelin başının beyaz bir eşarp ile kapatıldıktan sonra üzerine tamamen duvak geçirilmesiyle hazırlanır.

Türbanlı gelin başı modelleri : Tesettürlü gelinlikler için tercih edilen gelin başı modellerinden bir diğeri de türbanlı olanlardır. Sade beyaz renk türban üzerine kuaför tarafından şekil verilerek hazırlanır. Türban üzerine çeşitli aksesuarlar ile farklı hava katılabilir.

Pelerinli gelin başı modelleri : Gelinlik üzeri için özel olarak hazırlanmış olan pelerinler, hem şık hem de göz yormayan farklı bir görünüm sağlıyor.

 Gelinlik Modelleri Tesettür

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında