Üç Boyutlu Gelinlik Modellerinde Dikkat Edilmesi GerekenlerSponsorlu Bağlantılar

Üç Boyutlu Gelinlik Modellerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

2016 yılında hayatımıza ezber bozan bir gelinlik modeli girdi. Üç boyutlu gelinlik. Bu sene oldukça revanşda olan üç boyutlu gelinlik artık birçok genç kızın gelinlik hayallerini süslemeye başladı. Ancak kataloglarda oldukça şık duran üç boyutlu gelinlik modellerinin sizin üzerinizde de şık durması için dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar. Peki bu noktalar nelerdir?

 

Öncelikle üç boyutlu gelinlik almak istiyorsanız vücut tipinizi çok iyi bilmeniz gerekmekte. Vücut tipinize uygun bir gelinlik modeli belirledikten sonra gelinliğinizin hangi kısımlarında üç boyutu kullanacağınıza karar vermelisiniz.

 

Örneğin balıketek tarzı bir gelinlik seçtiyseniz üç boyutu bedeninizin süt kısmında hafif aralıklarla işlemelerle birlikte kullanabilirsiniz. Yine bu kısımda işlemelerinizde hafif ışıltı kullanabilirsiniz. Ancak balıketek gelinliklerin üst kısımlarında üç boyutlu desen kullanmak isteyen gelinlerin dikkat etmesi gereken husus üst bedenlerinin ince olmasıdır. Üst beden kısmı kadın olan gelinler bir de üstüne üç boyut deseni kullanırsa beden kısımları daha da kalın görünür. Üst kısmı kalın olan gelinler üç boyutlu deseni gelinliklerinin etek ucu kısımlarında kullanırlarda daha şık bir görüntüye ulaşırlar.

 

Üç boyutlu gelinlik modellerinde en dikkat edilmesi gereken gelinlik tipi ise kabarık etekli ve prenses model dediğimiz gelinlikler. Bu modeller zaten yeterince gösterişli olduğu için bu tarz gelinliklerde üç boyutu kullanırken dikkatli olmalıyız. Öncelikle bu tarz gelinliklerin hem alt hem de üst kısmında üç boyutu kullanmak yapılabilecek en büyük hata olur. Kabarık eteklerin uç kısımlarına doğru kullanılması en doğru tercih olur. Üstelik duvaklarına da üç boyut deseni eklerlerse kabarık üç boyutlu gelinliğiniz üzerinizde oldukça şık durabilir. Ancak etek kısmında kullanacağınız üç boyut desenini seçerken de dikkatli olmak gerekir. Yanlış bir desen seçimi sizi tüylerini kabartmış bir tavuk gibi gösterebilir. Bundan kaçınmaya dikkat edin. Verdiğimiz bu tüyolara dikkat ettikten sonra üç boyutlu gelinlik modellerine gönül rahatlığıyla bakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: /

Hakkında